Главная \ Источники туристической информации: 22 группы


9.27. Туризм - каталог сайтов


   www.1000years.uazone.net Описания походов и многое другое. Сайт Валерия Лысенко.


   www.adrenalin.lviv.ua - екстремальний туризм.


   www.adrenaline.in.ua Информационный Интернет-портал про экстремальный спорт, путешествия и активный отдых в Украине


   www.agroturystyka-sydety.ig.pl


   www.albarossa.by.ru


   www.all-hotels.com.ua - онлайнова служба бронювання готелів.


   www.archaeology.kiev.ua "Сервер восточноевропейской археологии" Сайт створений Лабораторією аналітичних досліджень Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень (Міністерство культури України) спільно з Інститутом археології НАН України. Одна з перших в українському інтернет-просторі спроб узагальнити та налагодити обмін сучасною археологічною інформацією. На жаль, останніми роками оновлюється вкрай рідко.


   www.archives.gov.ua "Архіви України" Офіційний сайт Державного комітету архівів України. Багато інформації про стан та перспективи збереження українських документальних пам'яток.


   www.asinfo.com.ua Портал представляет Карпаты, Крым и Азов на туристических рынках


   www.azovkurort.com


   www.battleforkyiv.org.ua Сайт Государственного музея-заповедника "Битва за Киев в 1943 году"


   www.belti.msk.ru


   www.biodiversity.ru/publications/zpnp/


   www.castles.com.ua "Замки та храми України" Сайт кам'янчанки Блеки - один з безперечних лідерів серед українських WEB-сторінок пам'яткознавчої й історико-краєзнавчої тематики. Висока інформаційна насиченість, зручна схема та легкий авторський виклад (наближений до жанру "живого щоденника") роблять його незамінним посібником для тих, хто прагне ближче познайомитися з вітчизняною історико-архітектурною спадщиною. Чудовий ряд художніх фотозображень.


   www.cherkassy.ua


   www.chernigov.ua


   www.chersonesos.org "Національний заповідник "Херсонес Таврійський"" Офіційний сайт Національного заповідника "Херсонес Таврійський".


   www.city.litech.lviv.ua/old_churches/p1_kniaja.htm "Церкви Львова" Електронний каталог історичних львівських храмів, укладений на основі колекції фотознімків Андрія Скопюка та Віктора Турчина.


   www.city.sumy.ua


   www.city.zt.ua


   www.cityukraine.osp-ua.info "Українські міста в Інтернеті" Проект Інституту Трансформації Суспільства, який дуже подібний до проекту; "Міста України" і спрямований на популяризацію сайтів українських міст (здебільшого, периферійних), містить їх WEB -адреси. Чимало міст в цьому переліку є досить давніми, з цікавими історичними пам'ятками.


   www.cnnhotels.com


   www.columb.ru


   www.commonuments.crimea-portal.gov.ua Офіційний сайт Республіканського комітету з охорони культурної спадщини Автономної Республіки Крим. Серед матеріалів - текстова частина журналу "Историческое наследие Крыма".


   www.countries.ru


   www.crimea-trip.narod.ru


   www.davniyhalych.if.ua "Національний заповідник "Давній Галич" Офіційний сайт Національного заповідника "Давній Галич".


   www.derev.org.ua "Дерев'яні храми України" За словами автора проекту - Олени Крушинської: "Під час численних подорожей українськими дорогами й манівцями до дерев'яних церков виникло особливе ставлення. Так два роки тому виникла ідея створення сайту, повністю присвяченого чудовим і несправедливо ігнорованим пам'яткам. За цей час заради дерев'яних храмів подолано кілька тисяч кілометрів потягом, автомобілем, розбитими автобусами, маршрутками, зрештою, пішки. Зараз наш фотоархів містить світлини дерев'яних храмів з 221 населеного пункта. Лише дещиця з них вже опублікована на сторінках сайту".


   www.dimlz.kiev.ua "Державний історико-меморіальний Лук'янівський заповідник" Офіційний сайт Державного історико-меморіального Лук'янівського заповідника (м. Київ).


   www.d-mir.ru/journal/tio Туризм и отдых. Ведущее еженедельное рекламно-информационное издание, в каждом номере которого большой выбор туров. Все виды отдыха, лечения, обучения в России и за рубежом на все вкусы и финансовые возможности. Новости, справочные материалы. Практические советы.


   www.dneproveloklub.narod.ru Сайт велосипедных путешествий по живописным местам Украины и мира


   www.dovidka.lviv.ua Львівська довідкова служба


   www.dubno-museum.org.ua Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника міста Дубна.


   www.f iltur.sei.ces - розділ Мадридської виставки Fitur.


   www.finnair.com - інформаційний розділ Finnair розділ (Фінляндія).


   www.flowersweb.org.ru/forum Форум


   www.formuseum.info “ Museum . О музеях и для музеев” Автор і редактор Інтернет-журналу " Museum " - харківський історик Тетяна Крупа - пояснює свій задум "ситуацією у музейній справі та справі збереження культурної спадщини, яка заслуговує на те, аби бити тривогу і намагатися привернути увагу. Але поряд з цим існує й величезний позитивний досвід, що має бути доступним для всіх, кого може зацікавити".


   www.geocities.com/dnistrove "Дністровські ремінісценції" Сайт створений за матеріалами туристично-краєзнавчих походів експедиції Товариства Лева "Дністер". Велика кількість оригінальних текстових та фото-матеріалів про історичні пам'ятки та історичні краєвиди регіону українського Придністров'я.


   www.getman-museum.kiev.ua Сайт музея гетьманства


   www.globus.ru


   www.gold.ip-ua.com Сайт посвящен золотым изделиям, найденным при раскопках крымских памятников от эпохи античности до средневековья. Содержит информацию об археологических памятниках Крыма и оставивших их народах.


   www.goroda.com.ua "Міста України" . Цей проект дуже подібний до проекту Інституту Трансформації Суспільства "Українські міста в Інтернеті" і спрямований на популяризацію сайтів українських міст (здебільшого, периферійних), містить їх WEB -адреси і короткі анотації. Чимало міст в цьому переліку є досить давніми, з цікавими історичними пам'ятками.


   www.gorodok-region.narod.ru "Невідоме Поділля. Городоччина." Барвиста історико-краєзнавча фоторозповідь про стародавню Городоччину - край навколо міста Городок на Хмельниччині. Багато оригінальних фотографій місцевих пам'яток та історичних краєвидів.


   www.gov.if.ua/tourism


   www.grad.copy.org.ua/index.htm "Фотоспомин” Електронна версія фотоальбому відомого києвознавця Василя Галайби. На авторських фотографіях, зроблених у 1977–1988 роках, зафіксовані будівлі, споруди та скульптури, які були знесені або значно перебудовані у 1980–1990-ті.


   www.greblo.org.ua Водный туризм


   www.greentour.com.ua - спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму.


   www.guide.cv.ua "Чернівці – електронний путівник" Пропонований електронний путівник прагне якнайвиразніше окреслити образ 600-річної столиці Буковини. Сайт побудований з прицілом на сучасного освіченого туриста: поряд зі стандартною довідковою інформацією подані числені історико-краєзнавчі матеріали, зокрема чудова добірка старих фотографій. Окремим розділом зазначені теми та розклад екскурсій містом.


   www.hansaray.org.ua Офіційний сайт Бахчисарайського державного історико-культурного заповідника (АР Крим).


   www.han-tengry.mk.ua/chaild-ru.shtml


   www.hcs.it/viaggi - розділ Міланської виставки ВІТ.


   www.heritage.com.ua "Українська спадщина" Офіційний сайт Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень (Державна служба охорони культурної спадщини Міністерства культури України).


   www.history.com.ua "Український історичний портал" Інтернет-ресурс харків'янина Віталія Катуніна прагне розкрити всі нюанси розвитку сучасного історичного наукового знання, зокрема небайдужий до археологічної та пам'яткоохоронної тематики.


   www.history.org.ua "Інститут історії України НАН України" Офіційний сайт Інституту історії України НАН України.


   www.hotels.net - розділ містить інформацію про готелі та готельні мережі, пропонуються відомості про умови проживання, послуги, резервування, додаються слайди готелів. Розділ має систему пошуку за назвою або адресою готелю.


   www.hottour.com.ua


   www.i.com.ua Малоизвестная информация о некоторых темах в истории


   www.iananu.kiev.ua "Інститут археології НАН України" Офіційний сайт Інституту археології НАН України.


   www.infocenter.kherson.ua


   www.interesniy.kiev.ua "Интересный Киев" Відкритий інтернет-проект групи киян, небайдужих до історії рідного міста. Автори запрошують прилучатися однодумців і постійно шукають нові форми популяризації київської історико-культурної спадщини. Багато корисного і цікавого києвознавчого матеріалу.


   www.i-tour.com.ua


   www.ivushka.webservis.ru г. Кременчуг - интересные фото и описания. Персональный сайт Ивушкина В.Э.


   www.jeeper.org.ua Первый Всеукраинский Off-Road портал (автотуризм)


   www .kachanivka.com.ua Офіційний сайт Національного історико-культурного заповідника "Качанівка".


   www.karpaty.com.ua - про активний відпочинок у Карпатах.


   www.karpaty.lviv.ua "Життя Українських Карпат" Створений групою ентузіастів сайт - спроба якомога повніше охопити тему Українських Карпат. Чимало цікавої інформації про історичні пам'ятки регіону, проблемні матеріали про долю карпатських замків і дерев'яних храмів.


   www.karpaty.net.ua Новий всеукраїнський туристичний журнал "Карпати. Туризм. Відпочинок"


   www.kharkov.net


   www.kiev2000.com Киевский городской информационный сервер


   www.kirovograd.ua


   www.ko.if.ua/daily/newspub.htm


   www.kp.khmelnitskiy.ua


   www.kp.km.ua/tovtry Национальный природный парк "Подольские Товтры" и историко - архитектурный заповедник "Каменец".


   www.kplavra.kiev.ua "Києво-Печерська Лавра" Офіційний сайт Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника: подана інформація про історію та архітектуру Лаври, музеї і виставки, наукові видання Заповідника. Вказаний режим роботи та перелік послуг, що надаються. Сайт розроблений і оновлюється співробітниками науково-дослідного відділу музейних комунікацій.


   www.krystal.te.ua Туристичний клуб КРИСТАЛ. Велика колекція української музики.


   www.leisureplan.com - система прийняття рішень для турагентств та їх клієнтів, містить інформацію по 4 розділах: готелі, тури, визначні пам'ятки, прокат автомобілів. Дружня система пошуку.


   www.leopolis.lviv.net "Лео Фото" За визнанням автора сайту Сергія Антончика, його робота - "це зізнання у жагучому коханні до Львова - міста Лева. Це кохання цілком природнє, як для корінних львівян так і для гостей міста, яких чекають і зустрічають з теплотою". Велика кількість рідкісних, а інколи й зовсім несподіваних фоторакурсів львівських пам'яток.


   www.library.online.kr.ua


   www.likar.info/index.forall.php « LIKAR© - ДЛЯ ВСЕХ » Мощный информационный ресурс с материалами о здоровье и самочувствии человека вообще и в Украине, в частности, диагностика, профилактика, лечение, философия) содержит богатейшую справочную информацию о здоровье, дискуссионные статьи на актуальные темы, адресную и именную базы медицины, уникальную аналитическую информацию (рейтинги, обзоры, обсуждения посетителей...), уникальную экспертную информацию (результаты собственных исследований).


   www.likar.info/profi/ « LIKAR© - ДЛЯ ПРОФИ » Профессиональный информационный ресурс содержит материалы по доказательной медицине, частной медицине, государственным и международным программам развития медицины в Украине, законодательству, юридическим аспектам украинской медицины, фармрынку Украины, медицинской аппаратуре, лицензированию, изобретениям и огромный объем фактографических материалов. Материалы рассчитаны на все категории читающих, имеющих специальное медицинского образование. Материалы рассчитаны на все категории читающих, не имеющих специального медицинского образования.


   www.lufthatlsa.com - інформаційний розділ Lufthansa (Німеччина).


   www.lviv.ridne.net "Фотоблог Львова - фотографії, вулиці, краєвиди" Оригінальний проект, покликаний створити якомога повніший фотообраз Львова, зокрема, його неповторної історичної архітектури.


   www.lvivrem.org.ua "Львівські ремінісценції" У віртуальній фотогалереї киянки Олени Крушинської чудово представлена старовина древнього Львова. За словами автора, "фотогалерея ... створена з метою освідчитися улюбленому місту, яке назавжди підкорило моє серце".


   www.mail.menr.gov.ua Червона книга України


   www.mainroad.org.ua Сайт украинских автостопщиков. Все электрички Украины!


   www.makhaon.com


   www.makhaon.ru


   www.medinfo.kiev.ua/Table_sanat_sankiev.htm


   www.members.aol.com/chornogora


   www.messe-berlin.de/itb - розділ Берлінської виставки ІТВ.


   www.mirgorod.com.ua


   www.moscow-crimea.ru


   www.motolodka.ru/download/rules_ukr.rtf


   www.mountain.ru/krim


   www.mskifa.narod.ru "Персональний сайт Сергія Кифоренка" За словами автора, "на цьому сайті я буду намагатися подавати інформацію, яка цікава для мене, моїх друзів й, сподіваюсь, зацікавить відвідувачів сайту. Перш за все, це буде інформація про Україну, її історію, її архітектурні памятки, історичних діячів й неординарних особистостей".


   www.muflon.agroturystyka.org


   www.museum-ukraine.org.ua "Музеї України" Інтернет-проект однойменного журналу, присвяченого сучасній музейній культурі України. Особливої уваги заслуговує благодійна програма "Музейний сайт" - безкоштовне створення інтернет-візиток для українських музейних установ.


   www.my.kharkov.org


   www.mycastles.narod.ru Замки и храмы Украины.


   www.myslenedrevo.com.ua "Мислене древо" Сайт розроблений і підтримується однойменною групою українських фахівців у галузі комп'ютерних технологій і гуманітарних наук (керівник - Микола Жарких). Пропонуються електронні тексти та бази даних пам'яткознавчої і пам'яткоохоронної тематики (частково - за оплату).


   www.nadstripoyu.com.ua Активный отдых, туристические маршруты, экскурсии


   www.nashkray.kiev.ua «Наш край» Сайт посвящен исключительно самодеятельному туризму и предоставляет информацию людям, которые хотят путешествовать самостоятельно. Идея его создания родилась, когда в очередной раз пришлось выбирать маршрут туристического похода. Хотелось знать подробности маршрута, расписание транспорта, удобные места ночлега, историю, достопримечательности этого края. Ведь часто бывает, что люди проходят мимо интересных мест, не подозревая об их существовании. Наш сайт www.nashkray.kiev.ua предназначен облегчить поиск информации самостоятельным путешественникам–туристам: пешеходам, водникам, автомобилистам, велосипедистам и многим другим. Заходите к нам, читайте нашу информацию, оставляйте описания и впечатления о своих походах и поездках, таким образом создавая на сайте своеобразный клуб. Всем желающим предоставляется право свободно и безвозмездно использовать все материалы сайта.


   www.about.lviv.ua


   www.nep.org.ua Сайт "Народної Екологічної партії"


   www.novasich.org.ua Сайт журнала "Нова Січ"


   www.odessa.club.com.ua "Одессика" Автор ресурсу Тетяна Солопова визначила жанр свого проекту, як "енциклопедія про Одесу". На сторінках "Одесіки" чимало цікавої історико-краєзнавчої інформації.


   www.odessapassage.com


   www.oko.kiev.ua "Око" Метою архітектурно-краєзнавчого сайту "ОКО" є "публікація інформації про об'єкти, які можуть зацікавити туриста, краєзнавця або просто небайдужу до України та її архітектури людину. В поле зору авторів потрапляють пам'ятки архітектури, садово-паркового мистецтва, природи, історії та археології; музеї; пам'ятники; тощо". Сайт непогано систематизований за географічною та тематичною ознакою.


   www.online.kherson.ua


   www.online.ru/emainletravel - інформація передається за розділами: агентства, авіакомпанії, готелі, аеропорти, залізничні тури, візи, карти. Відомості стосуються російських фірм і зарубіжних компаній, що працюють на Росію. Найбільш повна інформація надається по Москві, Санкт-Петербургу, Пскову, містах «Золотого кільця», Алтаю та Байкалу.


   www.openup.ch Туристические ресурсы Швейцарии на английском, французком, русском языках. Чрезвычайно мощный геоинформационный портал «от А до Я», включая ориентировочные цены на ночлег в конкретных отелях.


   www.opishne-museum.narod.ru Офіційний сайт Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.


   www.otpusk.com Каталог предложений туров.


   www.packet.crimea.ua/rsc/index.htm


   www.pamiatky.org.ua "Втраченi пам'ятки України" Симпатичний за задумом, однак так і не завершений сайт. Нині розміщена коротка інформація про найвідоміші знищені пам'ятки Києва.


   www.photoskazka.crimea.com Лучшие фото Крыма, красивейшие виды, все красоты Южного берега


   www.photostranger.com/gallery/gallery_ukraine/gallery_ukraine.htm Photo Stranger - страничка путешественника - фотографии киева и чернигова


   www.photoukraine.com "Фото Украины - фотографии достопримечательностей" Сайт старшого наукового співробітника Інституту географії НАН України Андрія Івченка містить більше 2000 авторських фотозображень українських пам'ятних місць, зокрема історичних пам'яток і історичних краєвидів. Зручно структурований географічно та тематично.


   www.pirogov.com.ua "Національний музей-садиба М. І. Пирогова" Офіційний сайт Національного музею-садиби М. І. Пирогова (м. Вінниця).


   www.planetakrim.com Туристический сервер Крыма.


   www.poezdnik.kiev.ua - "Водный туризм Украины" - отчёты, описания, лоции маршрутов по Украине и России для активных туристов-водников (байдарка, катамаран и др.). Энциклопедические данные водных акваторий Украины. Информация о радиации в Украине.


   www.priroda.in.ua “Priroda.in.ua " За визнанням автора ресурсу, priroda.in.ua є "каталогом фотографій найгарніших визначних місць України. У нас прекрасна країна з вражаючою природою і давніми пам'ятками архітектури, якими ми можемо пишатися. Проект ставить за мету максимально широко охопити визначні місця нашої країни у своїх фотографіях і пропагувати вітчизняний туризм".


   www.profi.tury.ru Професиональная туристическая информационно-поисковая система


   www.pustcha.net Пуща-Водица. Окрестности Киева


   www.rada.gov.ua


   www.rakhiv.ukrtel.net/greentourism-ukr.htm


   www.rambler.ru


   www.restorer.kiev.ua "Національний науково-дослідний реставраційний центр України" Офіційний сайт Національного науково-дослідного реставраційного центру України.


   www.revolution.allbest.ru


   www.riak.lg.ua Будущий музей промышленности Луганской области Украины


   www.rivne.org


   www.ruthenos.org.ua Ruthenos Павлоградський i сторико-краєзнавчий сайт. Широко висвітлюються різноманітні сторінки минулого Східної Дніпропетровщини (Січеславщини). Особлива увага приділяється місцевим пам'яткам


   www.sacvoyage.com.ua/ukr/our/our_coast.htm


   www.sadyba.org.ua Яблуновская усадьба - незабываемый отдых в Карпатах...


   www.sankur.uzhgorod.ua


   www.sbedif.if.ua


   www.science-center.net Научная сеть Крыма - адреса и телефоны


   www.serg-klymenko.narod.ru Фотоэкскурсии по Киеву, Украине и зарубежью. Структурированная коллекция ссылок. Сайт Сергея Клименко.


   www.skinet.ru/top/ - спортивно-туристичний портал.


   www.skitalets.ru «Скиталец» - сервер о туризме и путешествиях


   www.sophia.org.ua "Софія Київська" Офіційний сайт Національного заповідника "Софія Київська" знайомить відвідувача з історико-архітектурним комплексом Софійського собору в Києві. Подана інформація про музеї, виставки та наукові видання Заповідника, вказаний режим роботи та перелік послуг, що надаються.


   www.sumy.com


   www.swissair.com - інформаційний розділ авіакомпанії Swissair (Швейцарія)


   www.te.net.ua/odessa/CD


   www.ternopil.ua


   www.tkg.org.ua Турклуб НТУУ КПИ "Глобус". Молодежный туристический клуб "Мангуп". Форум, фотографии, походы, маршруты, путеводители, снаряжение.


   www.tos.ru


   www.tour.com.ua/tourwww.htm


   www.tour.com.ua/tourwww/crimea.htm


   www.tour.com.ua/tourwww/hotel.htm


   www.tour.com.ua/tourwww/karpaty.htm


   www.tour.com.ua/tourwww/museum.htm


   www.tour.com.ua/tourwww/pansion.htm


   www.tour.crimea.com - туристичний сервер Криму: курортні регіони Криму, бази розміщення, бронювання, трансфер, транспорт, тури, путівник.


   www.tour.kharkov.ua


   www.tour.km.ua


   www.tour.lviv.ua


   www.tourclub.com.ua Организация активного отдыха в Западной Украине: сплавы, пешие и лыжные походы, спелеотуризм, экстремальные игры и многое другое.


   www.tourcompas.com.ua - буковинський веб-сайт «Тур компас»: нормативна база, довідкова Інформація, послуги, Буковинські Карпати.


   www.tourcompas.cv.ukrtel.net


   www.tourcompas.cv.ukrtel.net/hotels.php


   www.tourcompas.cv.ukrtel.net/sanatory.php


   www.tourgazeta.com.ua Газета "Туризм и развлечения" - свежие предложения турфирм, адреса и телефоны


   www.tourism.gov.ua - Державна туристична адміністрація України.


   www.tourism-carpathian.com.ua - Рада з туризму Карпатського регіону.


   www.tourist.dp.ua


   www.tourlib.columb.net.ua/Statti/Tourism/kravciv.htm


   www.tournews.com.ua


   www.tours.kiev.ua


   www.tours.ru


   www.tour-spravka.kiev.ua - довідка по туризму.


   www.travel.com.ua - Всеукраїнський Союз асоціацій, підприємств та організацій туристичної сфери «УкрСоюзТур».


   www.travel.kiev.ua


   www.travel.net - інформаційний розділ стосовно туризму в Інтернет, містить відомості про всі країни світу, в тому числі адреси посольств, готелів, ресторанів тощо. Існують підрозділи: авіакомпанії, агентства, країни, тури. Зручна система перехресних посилань допомагає в пошуках інформації.


   www.travel.net/europe.htm - інформаційний розділ європейських країн. По кожній країні наводиться загальна довідкова інформація, відомості про мови, грошову систему, карти областей та найбільших міст, списки готелів. Є можливість пошуку окремих готелів за їх класом (кількістю зірок) або місцем знаходження. Для швидкого входження до цього інформаційного розділу в адресі замість слова «europe», вказується назва країни.


   www.travel.ru


   www.travel-net.ru


   www.travelocity.com - система комп'ютерного бронювання всіх сегментів туру через Інтернет. Система дозволяє отримати детальну інформацію про авіарейси, готелі, прокат автомобілів, тури, визначні пам'ятки, має дружню систему пошуку готелів і рейсів. У картці бронювання необхідно вказати номер кредитної картки клієнта.


   www.travelorg.ua/rus


   www.travel-tour.com.ua


   www.travel-web.com - система бронювання готелів і авіарейсів у мережі Інтернет, містить детальну інформацію про всі провідні готельні ланцюги й авіакомпанії, має систему пошуку за клієнтським запитом і підсистему « low prices » для пошуку сегментів з мінімальними тарифами.


   www.trekkingclub.ru Нижегородский горный клуб. Горные и лыжные спортивные путешествия по всей планете!


   www.turizm.ru


   www.turportal.com.ua


   www.turspravka.kiev.ua Справочная по туризму. Электронная рассылка по фирмам Украины


   www.tury.ru Туристическая информационно-поисковая система


   www.tustan.com.ua "Тустань, місто-фортеця" Офіційний сайт Державного історико-культурного заповідника "Тустань" (Львівська область).


   www.ua.vlasenko.net "Украина - фотопрогулки" Персональний сайт Петра Власенка є своєрідним фотозвітом (близько 4,5 тисяч сюжетів) про авторські мандрівки Україною з виразним акцентом на пам'ятках старовини. Фотозображення супроводжуються численними довідковими матеріалами.


   www.ua.vlasenko.net/_pgs/index.html "Украина - фотопрогулки: Памятники градостроительства и архитектуры Украинской ССР" Персональний сайт Петра Власенка пропонує повний текст (включно з картами) 4-томного довідника пам'яток містобудування і архітектури України, випущеного видавництвом "Будівельник" у 1983-1986 роках.


   www.uatravel.com «Український туристичний вісник». Журнал державної туристичної адміністрації України.


   www.ukrainainkognita.org.ua "Україна інкогніта" Сайт створений групою науковців Центру екологічного моніторингу України. За словами авторів "наш сайт є "онлайновим" журналом, який спробує розповісти українцям про країну, в якій вони живуть. ... Україна має потенціал стати справжньою туристичною "Меккою" Європи, але зараз навіть українці ввіддають перевагу огляду закордонних пам'яток та відпочинку за кордоном. І однією з головних причин цієї ситуації, поряд із погано розвиненою інфраструктурою, є обмаль якісної інформації про Україну". Ресурс містить чимало корисної історико-довідкової інформації і проілюстрований оригінальними авторськими фотографіями.


   www.ukraine.kingdom.kiev.ua "Архітектурні та природні пам'ятки України" Сайт киянки Анни вдало поєднує особисті враження від відвідування старовинних куточків України з різноманітною довідковою інформацією. Чимало корисного знайдеться для ентузіастів історико-краєзнавчого туризму - колекція географічних карт різних регіонів, розклади руху транспорту, дорожні поради. Тексти супроводжуються авторськими фотографіями.


   www.ukraine-hotel.com


   www.ukraine-travel.com


   www.ukrcom.kherson.ua


   www.ukrmandry.com.ua "Мандруємо Україною" За визнанням авторів ресурсу, "ми не претендуємо на те, щоб сайт був універсальним довідником українських пам'яток. На сайті тільки те, що ми бачили на власні очі і сфотографували власною камерою".


   www.ukrmuseum.info "Музейний простір України" Один з найінформативніших українських ресурсів, присвячених музейній проблематиці. Створений в рамках програми "Центр розвитку музейної справи" Міжнародного фонду "Україна 3000" (голова наглядової ради - Катерина Ющенко) за підтримки Швейцарської культурної програми в Україні. З червня 2006 року підтримується Громадською організацією "Український центр розвитку музейної справи".


   www.ukrtourism.com Интернет-портал о путешествиях и отдыхе в Украине


   www.uletai.com.ua


   www.utis.com.ua - українська інформаційна система.


   www.velo.pi.net.ua/link.html Велотуризм


   www.velodnepr.narod.ru/newsite/ «Велоднепр» Мир шоссейных велогонок, велоспорт, велотуризм, бреветы, история велоспорта и прочее.


   www.velomax.lviv.ua Велосипедный туризм


   www.velotour.com.ua Велотуры по всей Украине.


   www.vinnica.ua


   www.virtual.mk.ua


   www.visas.com.ua - новини зі світу туризму.


   www.vokrugsveta.com Путешествия, приключения, открытия, рассказы о далеких странах, первооткрывателях, исследователях, география континентов, сокровища, клады, катастрофы, обои на рабочий стол, ссылки, отдых и лечение в Крыму...


   www.volynturist.com.ua


   www.voyage-kiev.ru/Info/Glossary/


   www.vyshgorod-museum.org.ua Сайт Вышгородского Государственного заповедника


   www.watersport.com.ua Водный туризм и гребной слалом Украины


   www.webcomfort.com.ua Фотографии


   www.wek.kiev.ua "Енциклопедія "КИЇВ" Віртуальна енциклопедія "КИЇВ" присвячена історичному образу столиці України і, передовсім - київським історичним пам'яткам.


   www.welcome.to/lugansk


   www.worldhotel.com - розділ з туризму, що вміщує такі підрозділи: готелі, авіакомпанії, туроператори, фірми прокату, залізничні тури, круїзи, довідники курсів національних валют, погоди, географічні карти країн, календарі туристичних подій. Основна частка інформації припадає на країни Північної Америки.


   www.world-tourism.org - інформаційний розділ Всесвітньої Туристичної Організації, який також містить інформацію національних туристичних адміністрацій країн, що входять до ВТО, статистичні дані.


   www.world-v-tourist.com - віртуальний турист. Можна знайти туристичні довідники практично всіх країн світу, що містять карти, відомості з історії, культури країни, її природних умов, слайди із зображенням основних пам'яток, аудіофайли.


   www.wseswit.lviv.ua


   www.yana.kiev.ua


   www.zamokpalanok.mk.uz.ua/index.html "Замок Паланок" Ресурс присвячено стародавньому замку Паланок у Мукачеві (Закарпаття).


   www.zsu.org.ua


   www.zverozub.com Дикий отдых, авто+вело туризм, экстрим и натуризм в Крыму


   www2.tour.crimea.com/index.htm


информационно-насыщенные сайты по теме "Украинские Карпаты": авторские путевые заметки, описания, рассказы, очерки, фото, видео


   www.cbr.nature.org.ua Карпатський біосферний заповідник. Директор проекту Гамор Ф.Д. – заслужений природоохоронець України, доктор біологічних наук, професор, академік Української екологічної Академії наук, головний редактор Всеукраїнського екологічного науково-популярного часопису “Зелені Карпати”, член Національної спілки журналістів. Сайт структурован по розділам: Карта Основна інформація Науковий відділ Музей Охорона території Флора Фауна Екотуризм Видання і публікації Геологія та геоморфологія Природні оселища Пам'ятки культури Екоосвіта Фотогалерея. Site version: UKR, ENG

   www.karpaty.nezabarom.com.ua Информационный портал об отдыхе и развлечениях, создан для людей с активной жизненной позицией, желающих регулярно получать свежую и актуальную информацию о бурлящей вокруг нас жизни: отдых и развлечения в Украине; 2 городских портала (Харьков и Львов); 4 курортные зоны - Крым, Карпаты, Азов, Черноморское побережье; 500 городов Украины; 1000 гостиниц: гостиницы, пансионаты, частный сектор, прямые телефоны и адреса. Site version: UKR, RUS

   www.members.aol.com Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму. The Rural Green Tourism Association of Ivano-Frankivsk, Ukraine. The Rural Green Tourism Association of Ivano-Frankivsk, Ukraine: Bed and Breakfast guest house eco-tourism ecotourism Carpathian Mountains Ukraine. Site version ENG, POL

   www.restua.turistua.com/zone/karpaty.htm Туристический портал TuristUA.com. Все, что нужно для туризма и отдыха: Карпаты, санатории и пансионаты, гостиницы, дома отдыха, частных сектор, курорты Карпат, Закарпатье, Львовская область, Ивано-Франковская область, лечение, горнолыжные курорты. Site version: RUS

   www.ua.vlasenko.net "Фотопрогулки по Украине и вокруг". Автор сайта - Петро Власенко. Сайт структурирован по городам и селам 19 областей Украины (комментарий "БРИ" ООО). Site version: RUS

   www.activeclub.com.ua "Клуб активного отдыха". Редактор сайта Алексей Ластович: туризм, походы, отчеты, описания, рассказы, снаряжение, фотографии. Активный отдых, Корпоративный отдых, тимбилдинг. Поход, Карпаты, водный, дайвинг, серфинг, рафтинг, лыжный, горный, альпинизм, заброска, раскладка, снаряжение, палатка, путешествие, отдых, приключение, скитания, байдарка, велосипед, рафт, каноэ, каяк, катамаран, маунтинбайк, MTB, лыжи, горы, экстрим, скалолазание, фотография, природа, описание маршрута, река, озеро, лес, палатка, спасжилет, котелок, пенка, МКК, отчет, водный слалом, спортивный, событийный, религиозный, экологический, кайтинг, приключенческий, ледолазание, сноуборд, треккинг, вейкбординг, виндсерфинг, парашютный спорт, парапланеризм, BASE jumping, путешествия, этнографический туризм, диггерство, конный, велоспорт, скейтбординг, ролики, билдеринг, охота, рыбалка. Site version: RUS

   www.adrenaline.in.ua Руководитель - Зарипов Андрей, главный редактор - Мискун Алена: информационный Интернет-портал про экстремальный спорт, путешествия и активный отдых в Украине. "Мы видим свою цель в предоставлении информации про наиболее значимые события в среде экстремального спорта и активного отдыха в Украине и за ее пределами": адреналин, эстрим, отдых, adrenaline, adrenalin, extreme, extrim, active, погода, майские, скалолазание, альпинизм, mtb, bmx, bike, байк, вело, виндсерфинг, серфер вэйкбординг, горные лыжи, горный туризм, турист, дайвинг, дайвер, нырять, акваланг, дельтаплан, кайт, кайтер, кайтсерфинг, каяк, рафтинг, мультиспорт, гонка, выживание, параплан, параглайдинг, парашют, парашут, прыжок, прыгнуть, пейнтбол, ролики, роллер, скейтборд, скейтер, сноуборд, бордер, спелеология, пещера, спорт, спортсмен, болдеринг, скорость, скалодром, карабин, восьмерка, система, связка, страховка, веревка, тренировка, выносливость, сила, climber, climbing, скала, snowboard, ski, wake, paintball, adventure race, walls climbing. Site version: RUS

   www.all.zakarpattya.net Інтернет-портал Закарпатської області: Загальні відомості, природа, населення, історія, транспорт, зв’язок, архітектура, туризм, рекреація, замки, Інтернет-ресурси, мас-медіа. Цікаве Закарпаття. ФОТОГАЛЕРЕЯ. Закарпатье, Transkarpatia, Transcarpation, Ruthenia, Zakarpattya, Zakarpattja, Закарпатська область. Site version: UKR, RUS, ENG, DE, ND, HUN, POL, SLV, ROM

   www.asinfo.com.ua Всеукраинский туристический портал. Карпаты, отдых, пансионаты, гостиницы, санатории, базы отдыха, транспорт, горные лыжи, частный сектор, жилье, где отдохнуть, карта, туризм, цены, забронировать, новый год, славское, яремче, драгобрат, красия, подобовец, экскурсия, экстрим, сплав, поход, маршрут, фото. Site version RUS

   www.autostop.org.ua Сайт структурирован по регионам Украины и сопредельным территориям соседних государств. Посвящен автостопу в Украине во всех возможных проявлениях этого феномена: автостопная общественность Украины, железные дороги, отчёты о поездках, пограничные переходы, природа Украины, проекты, регионы Украины и сопредельные территории соседних государств, трассы, турклубы. Site version: RUS

   www.bio4nu.narod.ru Рідкісні та зникаючі види буковинської флори і фауни. Проект розроблений на базі біологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Україна, 2002. Автор проекту - Тетяна Халаїм. Керівники проекту: к.б.н., доц. кафедри зоології та фізіології Л.М.Хлус, к.б.н., доц. кафедри експериментальної екології В.В.Буджак При створенні сайту використані оригінальні матеріали: М.І.Чередарик, К.М.Хлус, В.Ф.Череватова, В.В.Буджака, I.I.Чорнея, І.В.Скільського (Чернівецький обласний краєзнавчий музей). На сайті розміщені матеріали про деяких представників флори та фауни Буковини, які занесені до Червоної Книги України та знаходяться під охороною в Чернівецькій області. Site version: UKR

   www.bukovel.com Офіційний сайт туристичного комплексу "Буковель". Site version: UKR, RUS, ENG, GER

   www.derev.org.ua "Дерев'яні храми України" Автор сайта Олена Крушинська: дерев'яні церкви, фотографії, статті, електронні книги, web-бібліографія. Сайт структурирован по 13 областям Украины (комментарий "БРИ" ООО). Site version: UKR, ENG

   www.extreme.lviv.ua Львівський сайт повітроплавів і парашутистів. Site version: UKR, RUS

   www.fstu.org.ua Федерація спортивного туризму України. Президент Федерації - Матвієнко Анатолій Сергійович, народний депутат України. Tourism, sport, travels, туризм, спортивний туризм, спелео, мото, авто, вело, вітрильний, водный туризм, федерация, Украина, походи, змагання, підготовка кадрів. Site Version: UKR

   www.greblo.org.ua Киевский спортивный клуб водного туризма. Водный туризм Украины: каяки катамараны обучение клуб активный отдых на воде поход приключение рафтинг парусный туризм порог шивера байдарка катамаран рафт outdoor 4 стороны четыре стороны турклуб. Статьи. Отчеты. Фото-галерея. Site Version: RUS

   www.karpat.org Закарпатський портал. На поисковом и информационном сайте – весь мир веб-ресурсов Закарпатья, сгрупированный по тематике: история и природа Закарпатья, общество, диаспора, власть, политика, СМИ, новости, порталы, образование и наука, культура и искусство, интернет, связь, финансы, деловые центры, услуги, производство, материалы, торговля, туризм, отели, спорт, курорты, охрана здоровья, личное, развлечения, животные. Site Version: UKR, RUS

   www.karpattour.narod.ru Руководитель проекта директор агентства "Русининформ" Петр Гецко: Мандруючи по Закарпаттю, Путешествие по Закарпатью, Следы забытых предков, Народы Закарпатья, Закарпатский фольклор, Закарпатские замки, Храмы и монастыри, заповедники, кухня, традиции, Фигуры и лица, Закарпатье библиотечное, музейное, Закарпатский паводок, Административное деление, Закарпатье геоПОЛИТИЧЕСКОЕ, Бизнес линия, Сайты про Закарпатье. Site version: UKR, RUS

   www.karpaty.com.ua Ідея і розробка сайту - Назар Барабаш. Сайт про регіон Українських Карпат, його топо-, гідрографію, клімат, флору, фауну, історію. Спорядження, туризм, лижі та інші види активного відпочинку. Готелі, турбази, санаторії, транспорт, каталог лінків, ілюстрації, фото, клуб, форум. Сайт о регионе Украинских Карпат, его топо-, гидрографию, климат, флору, фауну, историю. Снаряжение, туризм, лыжы и др. виды активного отдыха. Готели, турбазы, санатории, транспорт, каталог линков, иллюстрации, фото, клуб, форум. Ukrainian Carpathians region, topo-, hidrography, climate, flora, fauna, history. Equpment, tourism, ski, recreation. Hotels, holiday home, sanatoriums, transport, links catalog, illustrations, photo, club, forum. Site Version: UKR, RUS, ENG

   www.karpaty.lviv.ua Життя українських Карпат. Описано 13 заповідників, заказників, 4 сайти заповідників, фото, статті, описи, звіти: Українські Карпати, рятування і рятувальні загони, новини, адміністративний поділ, гідрографія, рельєф, флора, фауна, клімат, заповідні місця, відпочинок у Карпатах, лісова галузь, фотогалерея, виживання, інформація для початківців, легенди, розповіді, спогади, маршрути, спорядження, транспорт, Украинские Карпаты, спасания и спасательные отряды, новости, административное деление, гидрография, рельеф, климат, заповедные места, отдых в Карпатах, лесная область, фотогалерея, выживания, информация для начинающих, легенды, рассказа, воспоминания, маршруты, снаряжения. Site version UKR, RUS

   www.kolyba.org.ua Адміністратор сайта Ігор Деяк. Колиба - закарпатський портал для всіх: Закарпаття, історія, легенди, опришкі, замки, міста, села, гори, долини, озера, золото, скарби, гумор, для дітей і дорослих, народні казки, закарпатські пісні, кулінарія, рецепти страв. Site version UKR, RUS

   www.krokus.org.ua Сайт киевского турклуба Крокус создан Виктором Перетятько. Администратор Илья Гуз. На своих страницах сайт размещает разнообразную информацию по тематике спортивного туризма, сообщения о походах, соревнованиях, новости, публикации и книги, материалы, описания, ссылки, рассказывает о спортивном туризме в Киеве, есть подборка юмористических материалов. Site version RUS, UKR

   www.lemko.org.ua Упорядник сайту Юрко Сорока. Життя лемківського народу: лемковина, історія, культура, особистості, спогади, фетивалі, фотогалерея. Site version UKR

   www.mainroad.org.ua "Магистраль. Вольные путешествия в Украине - Новости". Создатель сайта Саморуков Алексей: Магистраль, автостоп, хитч-хайкинг, киевский, Украина, украинский, rainbow, радуга, книги, туристический, путешествия, Шипот, хохлы, собаки, трассы, автодороги, попутки, экспедиция, поездка, электричка, расписание, клуб, экстремальный, киевские автостопщики, Сапунов, поездки на электричках, самостоятельный туризм, описания регионов Украины, рассказы о путешествиях по миру. Site version: RUS

   www.mskifa.narod.ru Персональний сайт Кифоренка Сергія. Сайт структурирован по городам и селам 19 областей Украины (комментарий "БРИ" ООО). Site version: UKR

   www.nashkray.kiev.ua Редактор Алексей Гридин. Выдающийся сайт по информативной наполнености. Сайт структурирован по городам и селам 25 областей Украины (комментарий от "БРИ ООО"). Site version: RUS

   www.oko.kiev.ua "ОКО - архітектура і краєзнавство України". Редакція сайта Артем Свиридов, Юрій Алексєєнко, Юрій Федорчук: пам’ятки класифіковані за декількома критеріями, що робить пошук потрібної інформації досить ефективним. Сайт структурирован по достопримечательностям районов 20 областей Украины (комментарий "БРИ" ООО). Site version: UKR

   www.paroskaj.netfirms.com Sajt som posvecel preslosci mojej familiji. Miroslav Paroskaj

   www.progylka.com.ua "Водный туризм Украины". Авторы сайта Сергей Поездник (Sergey Poezdnik), Кирилл Поездник (Kirill Poezdnik): "Этот некоммерческий ресурс создан для активных туристов-водников, для быстрого и удобного «скачивания» информации при подготовке к путешествию на байдарках, катамаранах, плотах и других гребных судах". Информация для туристов-водников (байдарка, катамаран, плот) о водных маршрутах. Табличные и энциклопедические данные. Информация о радиационно зараженых зонах Украины. Водный туризм, водник, по воде, весло, поход, байдарка, пороги, маршрут, озера, турист, отдых, активный, карта, описание, катамаран, плот, шивера, рюкзак, отчёт, лоция, дневник, прохождение, палатка, природа, реки, туризм, туристическ, радиация, зона. Словарь терминов активного туризма. Site version: RUS

   www.proturizm.com.ua Вголос про туризм - промоційно-інформаційний портал. Найповніші бази: готелі, агрооселі, санаторії, ресторани, кафе у Львівській області. А також найцікавіші місця: замки, церкви, гори, скелі, печери. Site version UKR

   www.remesla.zakarpattya.net "Ремесла Закарпаття": коренепластика, деревообробка, вишивка, керамічні вироби

   www.serg-klymenko.narod.ru Автор сайта Sergiy Klymenko. Достопримечательности фото фотографии экскурсии путешествия на автомобиле Украина Тернополь Галич Ивано-Франковск Яремча Рахов Мукачево Ужгород Свалява Трускавец Львов Тростянец Тростянецкий дендропарк Сикиринцы. Site version: UKR, RUS, ENG

   www.skitalets.ru Сервер для туристов и путешественников Скиталец - ежедневно обновляемая информация по всем видам экстремального туризма: водному туризму, горному туризму и прочим видам туристской деятельности. Представлена информация о туристских книгах, туристском снаряжении, фотогалерея, форум, новостной раздел. Темы сервера: спортивный туризм, водный, лыжный, горный, альпинизм, заброска, раскладка, снаряжение, палатка, поход, путешествие, отдых, приключение, скитания, байдарка, велосипед, рафт, каноэ, каяк, катамаран, маунтинбайк, MTB, катамаран, лыжи, горы, горный поход, водный поход, лыжный поход, экстрим, скалолазание, природа, описание маршрута, река, озеро, лес, палатка, спасжилет, котелок, пенка, МКК, отчет, водный слалом. Site version: RUS

   www.snowboard.com.ua Сноуборд в Україні. Разработчик сайта Сергей Кириллов: сноуборд, сноубординг, сноубордінг, фестиваль сноуборд видео, Украина, Україна, Киев, Київ, поездки, автобус, Карпаты, горы, Драгобрат, катання, тури, Славськ, Пилипец, Подобовец, Подобовець, Красия, Красія, Тростян, Львов, Славск, Славское, Говерла, стог, новости, sneg.info, снег.инфо, погода на курортах. Site version: UKR, RUS

   www.svitzaochi.com "СвітЗаОчі - територія безмежних мандрів, велотуризм, веломандрівки по Україні: Новини". Автори сайту Андрій..., Юрій....: велотуры, велопоходы, Карпаты, велотуризм, велопоходи, по замкам Украины. Туры выходного дня, активный отдых, купить велосипед, bike tours, Cycling, cycling guide, Cycling in Ukraine's Carpathians, Каменец-Подольский, прокат велосипедов, велотуры, Закарпатье, туристические палатки, спальные мешки, велопрокат, долина нарциссов, прокат туристического снаряжения. Site version: UKR

   www.synevir.karpat.org Сайт Національного природного парку "Синевир". Site version: UKR

   www.tkg.org.ua Турклуб "Глобус" НТУУ "КПИ": технічні звіти та нариси про подорожі, фотоальбоми, описи районів, паспорти перевалів та вершин, карти, статті про спорядження, харчування та інші аспекти туризму. Site version: UKR

   www.tourclub.com.ua Активний туризм в Західній Україні від ОСТК. Сайт Тернопольского обласного туристического клуба: Активний відпочинок в Західній Україні: сплави рівнинними і гірськими річками, пішохідні та лижні походи у Карпати, спелео-тури у гіпсові печери, екскурсійні програми, екстемальні ігри та семінари. Site version: UKR, RUS, ENG

   www.tourcompas.com.ua “Туристичний Компас” - перший буковинський туристичний сервер. Cайт Лакусти Андрія Георгійовича. Бесплатная информационно-справочная служба туризма Карпатского региона. Отдых и лечение в Карпатах. Активный отдых в Карпатах: пешеходные маршруты, сплавы по рекам, туры выходного дня, экскурсии. Карпаты. Новый год, Рождество, Новогодние праздники. Все про Карпаты: гостиницы, пансионаты, частный сектор, частные дома, курорты, коттеджи, дача, коттедж, садыба, хата, база, готель, мотель, гостинница, отель, садиба, котедж, пансионат, санаторій, санаторий, ТОК, ЛОК, гостиничный комплекс, аппартаменты, категории, номера, стандарт, люкс, фото, фотогалерея, прямые телефоны и адреса. Хозяева, гостеприимные хозяева, подъемники, катания на лыжах, сноуборды, санки, прокат, трансфер, басейн, сауна, поселение, размещение, расстояние до подъемников, бугель, трассы. Восхождение на вершины, географический центр Европы, поход, сплавы, дополнительные услуги, инфраструктура, досуг, горнолыжные трассы. Высокий сезон, праздничный период, відпочинок у карпатах, тури, туры. Молодежь, взрослые, заезды. Экскурсионные программы. Гірськолижний, горнолыжный, курорт: Ясиня, Яремче, Яремча, Славськ, Славск, Славское, Моршин, Трускавец, Драгобрат, Шаян, Чинадиево, Солочин, Поляна, Синевирское озеро, Солотвино, Говерла, Петрос, Близница, Гута, Вышков, Татаров, Буковель, Яблуница, Ворохта, Татаров, Верховина, Косов, Шешоры, Черновцы, Мукачево, Косов, Закарпатская обл., Закарпатье, Прикарпатье, Ивано Франковская обл., Львовская обл., Черновицкая обл., Буковина, Вижница, Хотин, Каменем-Подольский, Анина гора, Украина, Прут, Черемош, Днестр, профессионалы, новички, лыжный спорт, подъемники, сердце Европы. Популярный туристический центр, столица Гуцульщины. Site version: RUS

   www.tourinform.org.ua Регіональний Туристично - Інформаційний Центр Закарпаття. Сайт структурирован по городам и районам Закарпатья: проживание - Готелі Мотелі Гостели Пансіонати Садиби Санаторії Гірськолижні витяги загальні відомості про Закарпаття: як доїхати, де зупинитися, сервіс, на що подивитися, міста та райони, фотогаларея. Site version: UKR

   www.touring.net.ua Походы в Карпатах: Стандартные легкие маршруты, Маршруты с ночевками в приютах и пансионатах, Сложные маршруты, Зимние маршруты. Site version: UKR, RUS

   www.tourism-carpathian.com.ua Офіційний сайт Ради з туризму Карпатського регіону. Інформації про діяльність, засновників, дійсних членів та партнерів Ради: міста регіону клімат, гори, хребти, скелі, флора та фауна, етнографія, звичаї та обряди, дерев'яні церкви, печери, Центр Європи, озера, водоспади,ріки, замки, Долина нарцисів, обсерваторія Піп-Іван, зимова інфраструктура, карпатський трамвай, пішохідний туризм, водний, велотуризм, кінний, зелений. Site version: UKR, POL, ENG

   www.travel.org.ua Сайт молодежного туристического клуба "Мангуп". Основатель и руководитель заслуженный учитель Украины Каньшин И.В. путешествия, походы, туризм, альпинизм, скалолазание, спелеология, Киев, Украина, активный отдых, активный детский отдых. Site version: RUS

   www.trostian.com Официальный сайт почитателей горы Тростян. Про Тростян та інші гори України очима любителів зимових видів спорту: экстрим экстрем альпинизм скалолазание скайсерфинг путешествия рафтинг фристайл гостиницы туристические базы приватное частное жилье склоны спуски гора горы Тростян лыжа снаряжение очки палки крепления. Site version: UKR, RUS, POL, ENG

   www.turizm.cv.ua Чернывецький форум. Выдпочинок в Карпатах, поради туристам: Українські Карпати, відпочинок, туризм, Вижниця, cпорядження, туризм, лижі, активний відпочинок, готелі, турбази, санаторії, транспорт, каталог, лінки, ілюстрації, фото, клуб, форум, Украинские Карпаты, Вижница, снаряжение, лыжы, активный отдых, отели, турбазы, санатории, транспорт, линки, иллюстрации, фото, клуб, форум, Ukrainian Carpathians, equpment, tourism, ski, recreation, hotels, holiday home, sanatoriums, transport, links, catalog, illustrations, photo, club, forum. Site version: UKR

   www.turkul.com Приключенческий туризм в Закарпатье. Организация активного отдыха молодежи, воспитание новой генерации спортсменов-туристов и еколого-просветительская деятельность: туризм пешеходный, лыжный, вело, водный, познавательный, детский, робинзонада. Site version: RUS, ENG, GER

   www.ukr-tur.narod.ru Світ географії та туризму: книги, статті, словники, журнали, фотогалерея, відео, економічна і соціальна географія. Site version: UKR, RUS

   www.u-way.com.ua "Ukrainian Way - на дорогах Украины". Сайт структурирован по городам и селам 25 областей Украины (комментарий "БРИ" ООО). Site version: RUS

   www.velotour.com.ua Велотуры по всей Украине: velotour, велотур, велосипед, байк, отдых, туры, Крым, Карпаты, велотуры, прокат, туризм, велотуризм, активный отдых, спорт, велоспорт, MTB, Воловец, Свалява, Невицкий замок, Ужгород, Мукачево, дайвинг. Site version: RUS

   www.verhovina.com.ua Інтернет-портал відпочинку у Закарпатськоій області. Керівник проекту: Роспопа Ярослав Омелянович. Відпочинок - Відпочинок у Закарпатті. Замовити відпочинок - Закрапаття, турбази, санаторії, лікарні. Історія порталу налічує більше року кропіткої роботи. На порталі ми збираємо інформацію, яка може зацікавити широкий загал користувачів. Тут є і новини, інвестиційні проекти області, інформація про видатних людей Закарпаття, церкви та замки, інши дані, які допомагають більш повно зрозуміти чарівність нашого краю: Верховина, Закарпаття, Закарпатье, Transcarpathia, Україна, Украина, украинский портал, туризм, лечение, лікування, отдых, відпочинок, эксклюзив, ексклюзив, экстрим, екстрим, развлечения, бюджетный, элитный, полулюкс, люкс, номер, больница, лікарня, Hospital, санаторий, санаторий, sanatorium, отель, готель, hotel, ресторан, restaurant, тур, тур-комплекс, оздоровительный, оздоровчий, спортивная база, sport base, подъемник, траса, храм, церковь, церква, памятник, музей, экскурсия, екскурсія. Site version: RUS, ENG

   www.vertical.kiev.ua «Вертикаль» - Київський клуб альпінізму і скелелазіння: vertical, kiev, alpinism, climb, rock climbing, mountains, вертикаль, киев, альпинизм, скалолазание, горы. Site version: RUS

   www.wuta.com.ua Західноукраїнська туристична асоціація, туризм, Карпати, Львів, Україна: конгрес тури, освітні програми, відпочинок в Україні, фотогалерея. Site version: UKR, RUS, ENG

   www.zakarpattyarid.narod.ru Закарпаття - все по трошку: Коротко про Закарпаття і короткі легенди і історії; Замки і палаци; Фотоальбом; Області Закарпаття; Закарпатська кухня; Слова, що використовуються в Закарпатті. Site version: UKR